V primorskem derbiju boljše domačinke

Rokometašice Pirana so že na začetku tekme hitro povedle s 4:1, a v nadaljevanju popustile in dovolile izenačenje na 10:10. V drugi polovici prvega polčasa je vrata zaklenila Spahićeva in domačinke so se rezultatsko odlepile na varne 4 gole(16:12). V prvem polčasu je v napadu izstopala Lea Kranjc, ki je prispevala 6 zadetkov.

Pirančanke so nadaljevale tam kjer so tudi končale prvi polčas in prišle do najvišje prednosti na tekmi(20:13). A to ni bilo dovolj, saj so se nepopustljive Ajdovke z delnim izidom 5:0 v zadnjih minutah približale na gol zaostanka in zapravile dva napada za izenačenje. V 59. minuti je zadela najmlajša na parketu, Alin Unuk, po ukradeni žogi pa je za zmago Pirana z 28-25 gol prispevala še Milakovičeva.

RK PIRAN : ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA 28:25 (16:12)

RK PIRAN: Spahić 11 obramb, Kraja 2 obrambi, Vivoda, Unuk 2, Krajnc 7, Avsec, Panger 3, Benčič, Levačič, Hrnjić 7(3), Milakovič 7, Jagurdžija 1, Terčič, Medić 1 in Stojanović

ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA: vratarki Srećković 9 obramb, Bratina 0 obramb, Polanc, Lokar, Tripković 1, Rojc 3, Svetik 2, Jonović 1, Čajko 2, Ferfolja 12(6), Schuster 2, Močnik, Brecelj, Kodele 2, Pipan in Čermelj.