Euro 2020: Slovenija premagala favorizirano Poljsko (Foto)

Slovenska nogometne reprezentanca je na včerajšnji tekmi proti ekipi Poljske z 2:0 zadala prvi poraz najboljši ekipi v naši skupini. Pred razprodanimi Stožicami sta v 35. in 65. minuti gola dosegla Aljaž Struna in Andraž Šporar. S borbeno igro in z zmago varovanci Matjaža Keka zasedajo 3. mesto z 8. točkami, prav toliko jih ima Izrael, katerega bodo poskušali premagati v ponedeljkovem dvoboju, prav tako v Stožicah.

Aljaž Struna je v 35. minuti prvič zatresel mrežo poljakov  (Foto: Aleksander Golob)

Tekma z Izraelom bo odigrana v Stožicah v Ljubljani, v ponedeljek, 09.09.2019 ob 20:45 uri

Gol Andraža Šporarja v 65. minuti (Foto: Aleksander Golob)

Stožice, gledalcev 15.231, sodniki: Karasjov, Demeško in Gavrilin (vsi Rusija).
Strelca: 1:0 Al. Struna (35.), 2:0 Šporar (65.).
Rumeni kartoni: Al. Struna, Stojanović; Klich, Krychowiak, Bereszynski.